Anlaşmazlik çözümü

Siparişiniz veya satın alım süreciyle ilgili herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz varsa lütfen lütfen daha fazla yardım için Jaguar Satıcınızla temas kurun iletişime geçin veya şikayetinizi dispute-resolution@naviextras.com e-posta adresine gönderebilirsiniz. Müşteri Desteği şikayetinizi inceleyecek ve Size en geç 30 gün içerisinde geri dönüş yapacaktır.

Bir tüketiciyle hukuk bir anlaşmazlık dostane müzakereler sonucunda çözülemediği takdirde Tüketici, yetkili bir alternatif anlaşmazlık çözüm organı;

Budapeşte Tahkim Kurulu Adresi'nden önce bir prosedür başlatabilir

Adres: 1016 Budapest, Krisztina krt. 99. 3rd floor 310.
Posta adresi: 1253 Budapeşte, Pf.: 10.
Telefon: +36 1 488 2131
Faks: +36 1 488 2186
E-posta: bekelteto.testulet@bkik.hu
Web sitesi: http://bekeltet.hu/

AB'de yaşayan tüketiciler, mahkeme dışı uzlaşmaya varmak amacıyla, Avrupa Komisyonu tarafından işletilip sağlanan ve http://ec.europa.eu/consumers/odr/ üzerinden erişilebilen çevrimiçi anlaşmazlık çözümü platformuna yasal hak taleplerini gönderebilir.

Bu Web sitesinin, hedeflenen reklamların hedef kitleye ulaşması amacıyla Web siteyi ziyaret eden ziyaretçilere dair isimsiz verileri toplamak için küçük metin dosyaları kullandığını bilgilerinize sunarız. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı kontrol edin. Aşağıdaki düğmeye tıklayarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz. Daha sonra çerezleri devre dışı bırakmak isterseniz, lütfen tarayıcınızdaki ayarları değiştirin.

Daha fazlasını öğreninKabul ediyorum